Bayilik

Yerli ürünler tasarlıyor ve fabrikamızda üretiyoruz. Farklı ürün ve bol çeşit
avantajıyla rakiplerinizden hep bir adım önde olun.

Neden
Küppeli Accessories ?

30 yılı aşkın tecrübemiz ile sektörde lider konumdayız. Bijuteri grubunda ki ürünlerimizin büyük bölümünü T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onaylı fabrikamızda üretiyoruz. Ürettiğimiz ürünlerimizin analiz raporları ve tüm üretim sertifikaları mevcuttur. Kübra Nur Bijuteri, Türkiye’de bayilik veren, bakanlık izni ve denetimi ile üretim yapan TEK firmadır.

Bayilik Başvurusu

Yüksek Kârlılık

Reklam katılım payı veya cirodan pay vermeden kazanın. Tüm bijuteri ,toka ve aksesuar ürünlerinde (Çanta, cüzdan, saat, gözlük, atkı, bere, şal, fular, kemer, kupa bardak vs.) yüksek kâr marjı ile cironuzu yükseltin.

Yatırım Maliyeti

Mağaza dekorasyonu A’dan Z’ye tarafımızdan yapılmakta ve metrekare maliyeti mağazanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Açılacak mağaza belirlendikten sonra net dekor maliyeti ve yaklaşık ürün maliyeti listeli şekilde belirlenmektedir.

Anahtar Teslim Mağazalar

Mağazanızın tüm tadilat ve kurulum sürecini firmamız tarafından yönetiliyor. Firma mimarı ve uzman kadromuz ile sizlere anahtar teslim mağazalar kuruyoruz.

Aylık Kazanç

Kazanç miktarı, mağazanın bulunduğu noktadaki yoğunluk ile doğru orantılıdır. Aylık 25.000 TL ile 100.000 TL arasındadır.

Mağaza Alanı

Ürün çeşitliliğimiz fazla olduğu için küçük mağazalarda tasarımlarımızı sergilemek zor oluyor. Bu nedenle mağaza minimum 45 m² olmalı, ancak tam anlamıyla doğru alan 75 m² ile 100 m² arasıdır.

Mağaza Konumu

Sattığımız ürünler, tüketicinin planlı alışveriş yaptığı ürünler olmadığı için; gezip dolaştığı, sürekli kullandığı alanlarda bulunduğu ilin veya ilçenin en işlek caddelerinde olmalıdır.

Mağaza Bedeli

Söz konusu mağaza uygun görüldüğünde, ödemenin %50’si bayilik sözleşmesi yapılırken kalan %50 ise mağaza tesliminde alınıyor.

Yatırımın Geri Dönüş Süresi

Ekonomi uzmanlarının sunduğu istatistiklere göre iyi yatırımın ortalama geri dönüş süresi 18 – 24 ay olarak hesaplanmaktadır. Mağaza konumu ile doğru orantılı olarak biz de yatırımın geri dönüş süresini 18 – 24 ay olarak hedefliyoruz.

B2B Ayrıcalığı

Başlangıçta B2B olarak faaliyet gösterecek olan online sistemimiz, daha sonra kayıtlı tüm müşterilerimize de sunulacaktır. 20 bin üzerindeki ürün çeşidini görsel olarak görecek, ürün seçme ve ürün takibini kolaylıkla yapacaksınız. Her ürünün stok kodu ve barkodu ayrı ayrı mevcuttur. Aynı ürünün farklı renkleri de farklı barkod ve stok koduna sahiptir.

Ürün takibi, satış analizi, bayilere özel fiyatlandırma ve sipariş sürenizin kısalması size benzersiz bir avantaj sağlayacaktır.

Siz de Bayimiz Olun,

Reklam katılım payı ve cironuzdan pay vermeden kazanın..

    Sıkça Sorular Sorular

    Aklınıza takılan soruların cevaplarını sıkça sorulan sorular sayfamızdan bulabilir
    veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.