Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan sorulara buradan göz atabilir veya
bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Küppeli Accessories?

  • Marka bilinirliğimizden dolayı satış avantajı sunuyoruz.
  • Anahtar teslim mağazalar kuruyoruz. Size sadece müşterilerinizle buluşmak kalıyor.
  • 30 yılı aşkın tecrübemizle sektörde lider konumdayız.
  • Türkiye’de bayilik veren, ruhsatlı, bakanlık izni ve denetimi ile üretim yapan tek firmayız.
  • Uzman kadromuz ile hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.

Küppeli Accessories bayisinin diğer marka ve mağazalardan farkı nedir?

Bijuteri grubundaki birçok ürünü kendi fabrikamızda üretiyoruz. Ürünlerimizin analiz raporları ve tüm üretim sertifikaları mevcuttur. Küppeli Accessories üretim ve kaplama ruhsatlı bayilik veren tek firmadır.

Rakip firmalara göre ürünlerimiz ucuz mu?

Üretici olmamızın en büyük avantajı, ürettiğimiz ürünleri arada toptancı veya tedarikçi olmadan mağazalarda satışa sunmamız. Bu neden ile ürün fiyatları yükselmeden doğrudan tüketiciyle buluşuyor.

Model çeşitleri nasıl ve mağazalarda başka ürün satabilir miyiz?

Küppeli Accessories gündemi ve modayı hızlı takip eden, modaya yön veren bir markadır. Hedefimiz tüketicinin, mağazada alternatif tüm ürünleri bulabilmesidir. Bu neden ile aynı tüketiciye uygun tüm ürünleri biz bir arada topladık. Küppeli Accessories mağazalarında; Bijuteri, toka, çanta, cüzdan, saat, gözlük, atkı, bere, şal, fular, kupa bardak vb. gibi geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Mağaza konumu nasıl olmalı?

Sattığımız ürünler, tüketicinin planlı alışveriş yaptığı ürünler olmadığı için; gezip dolaştığı, sürekli kullandığı alanlarda bulunduğu ilin veya ilçenin en işlek caddelerinde olmalıdır.

Mağaza ne kadar büyük olmalı?

Ürün çeşitliliğimiz fazla olduğu için; küçük mağazalarda koleksiyonumuzu sergilemek zor oluyor, bu neden ile mağaza minimum 50 m² olmalı, ancak tam anlamıyla doğru metre kare 75 m² ile 100 m² arasında olmalıdır.

Yatırım maliyeti ne kadar?

Yatırım maliyeti bulunan mağazanın mevcut durumuna göre ve tadilat gerekliliğine göre değişmektedir. Mağaza içerisindeki mobilya dekor ve aydınlatma ekipmanları kurulum maliyetinin içine dahildir. Güvenlik sistemi, bilgisayar ve barkod okuyucu gibi tercihe göre değişen ürünler yatırımcının masraflarına eklenmektedir. Yatırım maliyeti +-%10 toleranslı şekilde mağaza tespit edildikten sonra belirlenmektedir.

Kâr marjımız ne kadar?

Tüm bijuteri ve toka ürünlerinde kâr marjınız %100 dür. Diğer aksesuar grupları (çanta, cüzdan, saat, gözlük, atkı, bere, şal, fular, kupa bardak) uygun fiyat iddiamızı sürdürebilmek adına %80’dir.

Marka bedeli, tabela bedeli, isim hakkı bedeli ya da cirodan pay alıyor musunuz?

Yatırım maliyeti olarak söylenen dekor ve ürün maliyeti dışında bir ödeme yapmıyorsunuz.

Ödeme şekli nasıl yapılıyor?

Söz konusu mağaza uygun görüldüğünde, bayilik sözleşmesi yapılırken toplam ödemenin %50’si temin ediliyor. Kalan %50 ise mağaza teslimde alınıyor.