Üretim

A’dan Z’ye tüm ürünlerimizi kendimiz tasarlıyor,
üretiyor ve ihraç ediyoruz..

Sektörde ruhsatlı, bakanlık izni ve denetimi ile Yerli üretim yapan, bayilik veren TEK firmayız.

2009 yılında kurulan Kübra Nur Bijuteri o günden bugüne alanında lider konumda tasarlamaya, üretmeye ve ihraç etmeye devam etmektedir. Fabrikamızda üretilen A’dan Z’ye her bir ürünümüzün parçası kendi imalatımızdır.

1

Sağlığa zararlı etken madde içermez.

2

En ufak parçasına kadar yerli üretim.

3

Modayı takip eden üretim anlayışı.

Tasarım &
Üretim Merkezimiz

Özel Kimya Labaratuarı

Fabrikamızın bünyesinde kimya labaratuarımız bulunmaktadır. Tüm parçalar burada tek tek incelenmektedir. Sağlığa zararlı etken madde içermeyen ürünlerimizin denetimleri bakanlık tarafından onaylı bu labaratuarda yapılmaktadır. Hiç bir ürünümüzü ithal etmiyoruz, tamamen kendi fabrikamızda üretiyoruz.

Tasarım Atölyesi

Fabrikamız özel tasarım atölyesine sahiptir. Ürünlerimiz uzman tasarım ekibimiz tarafından 3D yazıcı desteği ile modaya uygun ve özgün bir şekilde tasarlanır. Ürün takip personelimiz ve tasarımcılarımız koordineli bir şekilde çalışarak, piyasanın ihtiyaçlarını belirler ve bu yönde üretimi yapılacak ürünlere karar verirler.

Satış

Pazar araştırması yapılarak üretimi yapılan ürünlerin arz talep dengesini belirlenir. Satış fiyatları ise en makul şekildedir. Fabrikamızdan çıkan her ürün kartlı ve barkodludur. Satışa hazırdır. Ayrıca 5 ülkeye de yerli üretim ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

Sıkça Sorular Sorular

Aklınıza takılan soruların cevaplarını sıkça sorulan sorular sayfamızdan bulabilir
veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.