İTHAL DEĞİL YERLİ

bir hazine kadar değerli

Takı & Bijuteri sektörünün öncüsü Kübra Nur Bijuteri olarak 30 yılı aşkın tecrübemizle
kaliteden asla ödün vermeyen bir kusursuzluk anlayışıyla yola devam etmekteyiz. İSTOÇ’ta
bulunan 800 m²’lik  showroom ve İstanbul’da bulunan fabrikamız ile siz değerli
müşterilerimize ürün tedariği sağlamaktayız..

Küppeli Accesories

A’dan Z’ye tüm ürün malzemelerini kendi üretim tesisimizde üretmekteyiz. Koleksiyonlarımızda kullandığımız tüm malzemeleri fabrikamız bünyesinde ki kimya labaratuarımızda sağlığa zararlı madde içermediğinden emin olmak için tek tek inceliyoruz. Bu işlemlerin hepsini Sağlık Bakanlığı standartlarıyla gerçekleştiriyoruz. Biz yenilikçi yapısı, dinamik kadrosu, trend yaratan tasarımlarımızla sizlere bir hazine kadar değerli ürünlerimizi sunan Kübra Nur bijuteriyiz. Yatırımlarımızla 5 ülkede 61 franchise ile hızla büyümeye devam ediyoruz.

Tüm ürünlerimizi 3D özel yerli üretim, kaliteli el işçiliğiyle üretiyor, sanatımızı size sunuyoruz. Mağaza takiplerimizi yapan uzman kadromuz ve modaya yön veren uzman tasarım ekiplerimizle sektörün en donanımlısıyız. Küppeli Accessories ürünleriyle tamamen yerli ve patentli tasarımlara sahibiz. Makul fiyatlarla kaliteden asla ödün vermiyoruz. Küppeli Accessories moda ekibimiz, lojistik ve destek hattı ekibimizle sizlere güvenli, karlı bir hizmet sunuyoruz.

Firmalarımız

1989 yılında sektöre giriş yapan Süleyman Olgun firmaların kurucusu ve sahibidir. 30 yılı aşkın tecrübesiyle şahıs şirketi olarak 31.01.2006 tarihinde faaliyete başlamıştır. Kübra Nur Bijuteri San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak 2010 yılında şirketleşmiştir. Tüm firmalar ithalat, ihracat, imalat ve bayilik hizmetlerinin tamamını sağlık bakanlığı onaylı, ruhsatlı ve denetime tabi üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Sağlığa zararlı etken madde içermeyen, tüm ürün gruplarını %100 Yerli olarak üreten ve özel kimya laboratuvarlarında denetleyen Türkiye’nin tek firmasıyız.

Kübra Nur Bijuteri markası olan Küppeli 31.12.2012 yılında kurulmuştur. O günden günümüze hizmetlerini sürdürmektedir. Kendine özgü şık ve modern dekoruyla Türkiye ve dünyanın çeşitli noktalarında bayilikler vermektedir. Sağlık bakanlığı onaylı üretim, modayı takip eden ve hep güncel kalan ürün gruplarıyla sektörün en öncü markasıdır.

İyi görünmek isteyen, modayı takip eden her kesime hitap eden; Bijuteri (kolye, küpe, yüzük, bileklik, piercing, hızma vb.), toka, saat, atkı, bere, şapka, kep, gözlük, kupa bardak, fular, anahtarlık, çanta, cüzdan, kartlık vb. ürün gruplarıyla hizmet vermektedir.

Kübra Nur Bijuteri markası olan Layomi 10.03.2015 yılında kurulmuştur. Tamamı yerli estetik şişe tasarımlarıyla sağlığa zararsız erkek ve kadın parfümleriyle hizmet vermektedir.

Kübra Nur Bijuteri markası olan Cosmo Witch 03.08.2012 yılında kurulmuştur. Kaliteliden asla ödün vermeyen tamamı yerli üretim sağlığa zararsız parfüm, esans ve kozmetik
ürünleriyle hizmet vermektedir.

Kübra Nur Bijuteri markası olan Witch 22.09.2010 yılında kurulmuştur. Tamamı yerli üretim saç tokası (tel toka, kanca lastik, mandal toka vb.), taç, tarak vb. ürün gruplarıyla en kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ürünlerin markasıdır.

Kübra Nur Bijuteri markası olan Mixy Accessories 12.04.2019 yılında kurulmuştur. Küppeli markamız ile aynı ürün grubuna bijuteri (kolye, küpe, yüzük, bileklik, piercing, hızma vb.), toka, saat, atkı, bere, şapka, kep, gözlük, kupa bardak, fular, anahtarlık, çanta, cüzdan, kartlık vb.sahiptir. Küppeli markasına nazaran daha ufak metrekareli ve düşük nüfusa sahip noktalara bayilik verilen diğer bir markamızdır.